Hello! Promujemy marki. 

Com&Media Sp. z o.o.
ul. Bagatela 11 lok. 18
Warszawa

search
Com&Media
/Blog /Aplikacje, które ułatwią Ci obróbkę zdjęć na Instagramie

Aplikacje, które ułatwią Ci obróbkę zdjęć na Instagramie

Branżę beauty&wellness wyróżniają estetyczne kreacje zdjęciowe i graficzne. Nie jest tajemnicą, że to obraz przykuwa wzrok i to on obecnie jest najważniejszy w przekazie medialnym. I chociaż Facebook i Instagram puchnie od przekoloryzowanych zdjęć to nie zawsze są one estetyczne i dobrane prawidłowo do całości. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzą aplikacje, które skutecznie poprawią estetykę zdjęć.

Obraz to najbardziej angażująca treść w social mediach. W odpowiedzi na tworzenie nowoczesnych rozwiązań na naszych telefonach do pobrania są zarówno płatne, jak i darmowe aplikacje, które pomagają w upiększaniu zdjęć. O tym, że posty ze zdjęciami są lepiej przyswajane przez mózg, lepiej się klikają oraz zwiększają zasięgi nie trzeba przekonywać. Zagadką jest fakt jak tworzyć dobre i estetyczne zdjęcia, które same w sobie będą prowokowały użytkowników do reakcji.

Na co się zdecydować skoro dostępny jest cały wachlarz aplikacji i które z nich są najciekawsze?

VSCO

VSCO to bardzo popularna aplikacja, która umożliwia edycję zdjęć. Narzędzie w podstawowej wersji zawiera darmowe filtry oraz dostęp do najważniejszych opcji takich jak zmiana ekspozycji, barw, kontrast, przycinanie itd. W wersji płatnej znajdziemy więcej filtrów oraz dodatkowe zestawy. VSCO umożliwia również wykonywanie zdjęć co ułatwia i przyspiesza również ich obróbkę.

zdjęcie: www.facebook.pl/esteticanovawarszawa

Snapseed

Aplikacja Snapseed umożliwia bardzo efektowną edycję zdjęć. Program jest intuicyjny i wszystkie zmiany, które wykonuje się na zdjęciu przechodzą w płynny sposób dając tym samym podgląd efektu, który chcemy uzyskać. Snapseed posiada filtry nadające oryginalny charakter zdjęciom. Poza tym tradycyjny pakiet edycji, jak balans bieli, kontrast, przycinanie, naprawianie i wiele innych.

 

Canva

To najpopularniejszy edytor grafik. Program dostępny jest również jako aplikacja i jest bardzo intuicyjnym narzędziem. Canva posiada bogatą ilość szablonów, w różnych rozmiarach dzięki czemu w szybki i łatwy sposób można znaleźć ten pasujący do posta, który chcemy dodać na social media. Estetyczna informacja o zniżce na zabieg, czy zaproszenie na wydarzenie umieszczone na zdjęciu w oryginalnej kreacji to skutecznie przykuje wzrok odbiorców.

Unfold

Instagram to również stories dlatego z pomocą w tworzeniu spójnych i estetycznych przekazów przyszła aplikacja Unfold. Dzięki niej w czytelny sposób można dodać informacje o swojej działalności i zapisać ją jako wyróżnioną. Oferowane zabiegi, efekty, relacje z wydarzeń skomponowane w bogatej oferta szablonowa umożliwia dodawanie nie tylko zdjęć ale też video w treści. Przekaz zawarty w tej formie z pewnością przykuje uwagę i zostanie w pamięci potencjalnego klienta.

 

MOJO Stories

Kolejny zestawem ramek i układów kadrów jest MOJO Stories. Aplikacja pozwala na tworzenie wysmakowanych i oryginalnych stories. MOJO stories również posiada całą paletę gotowych szablonów.

 

 

Kontakt:
Ewa Świgoń:
ewa.swigon@com-and-media.pl
📞 602 708 084