Hello! Promujemy marki. 

Com&Media Sp. z o.o.
ul. Bagatela 11 lok. 18
Warszawa

search

Wypromujemy Twoją markę

Specjalizujemy się w branży medycznej, beauty oraz lifestyle.

Łączymy klasyczny PR, media relations, eventy z oryginalną kreacją i alternatywnymi rozwiązaniami marketingowymi. Doradzamy biznesowo i strategicznie.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych działań z zakresu public relations i reklamy.

W swoje codzienne zadania nasz zespół wkłada całe serce, doświadczenie i ogromną dawkę pozytywnej energii.

Zaufali nam:

Wybrane nagrody:

Rozpoczęcie współpracy z agencją com&media było punktem zwrotnym w rozwoju mojej Kliniki. Z informacją o zabiegach, które wykonujemy, docieram do szerokiego grona odbiorców poprzez publikacje w prasie i Internecie oraz działania reklamowe, co znakomicie przekłada się na rozpoznawalność kliniki i zainteresowanie nowych pacjentów ofertą Estetica Nova.

Dr Ewa Rybicka

Estetica Nova

Klinika Sthetic współpracuje z agencja com&media w obszarze PR, kampanii digital i social media od 2017 r. Obok profesjonalizmu, doświadczenia i znajomości rynku, kolejne projekty przebiegają w miłej i kreatywnej atmosferze, a każde kolejne spotkanie staje sie wzajemnym źródłem inspiracji i nowych pomysłów marketingowych.

Dr Aleksandra Jagielska

Sthetic

Współpraca z agencją com&media zawsze opiera się na profesjonalizmie. Powierzone zadania realizowane są na wysokim poziomie przy zachowaniu wymaganych terminów. Warte podkreślenia jest kreatywne podejście i znajomość specyfiki naszej branży.Możemy śmiało polecić agencję com&media jako wiarygodnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Katarzyna Romczyk

Członek Zarządu KLAPP Cosmetics

Nasza współpraca z Com&Media jest stosunkowo świeża, jednak już teraz wiemy że była to dobra decyzja. Profesjonalny zespół i podejście do klienta. Wielopoziomowe wsparcie i zaangażowanie to coś, co wyróżnia tę agencję. Otwartość na nasze pomysły, elastyczność i kreatywność – to najbardziej cenimy w tym zespole!

Ania i Łukasz Preibisz

Klinika Preibisz SkinDoctors

Z agencją Com&Media współpracujemy od wielu lat. Początkowo w obszarze content marketingu i projektach reklamowych. Aktualnie firma odpowiedna za social media Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. We współpracy z agencją cenimy najbardziej profesjonalizm firmy, zaangażowanie, rozumienie naszych potrzeb komunikacyjnych jak również kreatywne podejście do stawianych wyzwań i przyjazną atmosferę.

Inga Jarosz - Wawryniuk

Kierownik ds. Komunikacji i Digital Marketingu Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris