Hello! Promujemy marki. 

Com&Media Sp. z o.o.
ul. Bagatela 11 lok. 18
Warszawa

search

Nasze
realizacje

Budowa profesjonalnego wizerunku

Opiekujemy się również wizerunkiem lekarzy medycyny estetycznej i klinik. Mamy przyjemność współpracować z dr Ewą Rybicką z Estetica Nova od wielu lat. W tym czasie liczba klientów dr Ewy zwiększyła do tego stopnia, że w 2019 r. postanowiła otworzyć 2 klinikę! Jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych i medialnych lekarek w Polsce, którą firmy chętnie zapraszają do współpracy. ​

Social Media

Czujemy się dobrze w świecie mediów społecznościowych. Do naszego portfolio należą m.in. profile: Mesoestetic Poland, Estetica Nova, Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris.

Influencer marketing

67 relacji z launchu nowej linii Sesderma na Instagramie!

Media relations

Dla nowej linii naszego Klienta wygenerowaliśmy blisko 70 relacji w prasie i Internecie!

Profesjonalna edukacja branżowa poprzez kanały social media

Dbamy również o relacje B2B naszych klientów. Stworzyliśmy i prowadzimy na Facebook dla marki Mesoestetic grupę zamkniętą dla kosmetologów Urgo Aesthetics Academy.

Projekty video

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnego contentu wideo w klinikach medycyny estetycznej oraz dla marek kosmetycznych. Odpowiadamy za live streaming spotkań online oraz ich moderację i obsługę techniczną. Mieliśmy przyjemność realizować projekty edukacyjno-lifestylowe z lekarzami: Akademia Zdrowej Skóry dr Aleksandry Jagielskiej z portalem kobieta.interia.pl oraz Dekady Piękną z dr Ewą Rybicką i portalem kobieta.gazeta.pl.

Eventy

Hiszpańska marka Sesderma jest już z nami 6 lat! W tym czasie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek dermokosmetycznych w Polce. Poniżej: launch linii Samay, w którym uczestniczyło 60 gości ze świata mediów i influencerów.​

Spotkania prasowe

Tak wyglądają spotkania prasowe w czasach pandemii! Online 😊 Zobaczcie backstage z dzisiejszego eventu Sesdermy, podczas którego została zaprezentowane nowe linie kosmetyków do ciała.

Spotkanie poprowadziły: lek. med. Monika Rogala – dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, Centrum Medyczne Damiana oraz Emilia Garłowska – Scientific Communication and Training Manager Sesderma.

Nagrody w plebiscytach beauty

Każdy rok współpracy z nami przynosi marce Sesderma kolejne nagrody. W ubiegłym roku było ich aż 6!

Strony internetowe

Nasza agencja zajmuje się również projektowaniem sprzedażowych stron internetowych. Zadbamy o stworzenie Twojego profesjonalnego wizerunku w Internecie. Firmowa strona www to klucz do sukcesu przedsiębiorstwa – pozwala znaleźć Twoją firmę, zapewnia globalny zasięg, jest stale dostępna, dzięki czemu ułatwia kontakt z klientem, a przede wszystkim jest najlepszą formą reklamy.

Ponad 80% Polaków korzysta z Internetu, a interesując się daną usługą lub produktem najpierw szukają o niej informacji w sieci. Nasi graficy, programiści i UX’owcy zadbają o nowoczesny wygląd strony i w przejrzysty sposób zaprezentują ofertę Twojego biznesu.

Pozostałe projekty specjalne

Uwielbiamy projektować! Tworzymy reklamy prasowe, internetowe, sesje zdjęciowe, koncepcje eventów i wiele innych! Zobacz niektóre z przykładów naszych prac