Hello! Promujemy marki. 

Com&Media Sp. z o.o.
ul. Bagatela 11 lok. 18
Warszawa

search

Pasja, doświadczenie, profesjonalizm. Razem! Tworzymy więcej niż skuteczny marketing

Więcej niż Public Relations

Stawiamy na skuteczne i kompleksowe rozwiązania. Wierzymy, że sprawna komunikacja oparta na wzajemnym zaufaniu oraz pielęgnowanie relacji, to jedno z najważniejszych narzędzi współczesnego biznesu. Na nas możesz zawsze liczyć.

Każdy nasz projekt to wyzwanie. Rozbudzamy pokłady kreatywności za każdym razem, gdy podchodzimy do nowej realizacji. Nic nigdy nie jest takie samo! Dlatego nieustannie śledzimy trendy i poszukujemy inspiracji. Jesteśmy ekspertami od zmiany. Pomożemy Ci wdrożyć najlepsze rozwiązania.

Wyróżnia nas kompleksowość

Prowadzenie mediów społecznościowych na wysokim poziomie łączymy z innymi działaniami komunikacyjnymi – takimi jak public relations czy influencerzy. Zajmujemy się również doradztwem biznesowym, wsparciem sprzedaży i reklamą.

Wspieramy w marketingu branży beauty, lifestyle i medycznej.

Jesteśmy kreatywni i silni merytorycznie – posiadamy długoletnie doświadczenie w branży medycznej i kosmetycznej, tworzymy profesjonalne treści na pozornie trudne tematy.

Śledzimy trendy i poszukujemy inspiracji. Nasze bogate kompetencje wykorzystujemy w doradztwie wizerunkowym. Nowoczesne narzędzia i świeże pomysły pozwalają nam skutecznie dbać o wizerunek Klientów. Klasyczny PR łączymy z marketingiem i wsparciem sprzedaży.

Szukamy kreatywnych rozwiązań dla Twojej marki.

Stawiamy na nieszablonowe rozwiązania. Kreujemy strategie marketingowe wzmacniające znajomość firmy na rynku. Budujemy silne relacje z mediami.

Skorzystaj z pełnej obsługi lub wybierz pakiet, który Cię interesuje.

Pakiet Internet

Współpraca z popularnymi serwisami online. Kampanie reklamowe w Internecie. Projektowanie i aktualizacja stron www. Przygotowywanie newsletterów i mailingów.

Pakiet Social Media

Prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Współpraca z internetowymi liderami opinii. Kampanie reklamowe.

Pakiet Wizerunek

Tworzenie strategii komunikacji marki w mediach. Kreowanie wizerunku ekspertów. Obecność marki w prasie, Internecie i telewizji. Planowanie i zakup mediów. Eventy.

Twój biznesowy sukces to nasz cel

Internet

Stała współpraca z popularnymi serwisami online. Zaistnienie i rozwój marki w Internecie. Współpraca z blogerami, influencerami. Kampanie reklamowe w Internecie AdWords, remarketing, Facebook marketing, display. Newslettery i mailingi. Content marketing. Marketing szeptany.

Zakup i planowanie mediów

Planowanie i zakup mediów: Internet, prasa, TV. Rabaty agencyjne. Kampanie reklamowe OD POMYSŁU DO REALIZACJI <3 Akcje promocyjne i wsparcie sprzedaży.

Media relations

Tworzenie strategii komunikacji marki w mediach. Kreowanie wizerunku ekspertów w mediach. Budowanie relacji z mediami. Tworzenie informacji prasowych. Wysyłki kreatywne.

TV

Współpraca z wydawcami programów telewizyjnych. Zaistnienie marki w TV.

Prasa

Stała współpraca z redakcjami. Obecność marki w prasie. Lokowanie ekspertów.

Social Media

Prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Współpraca z internetowymi liderami opinii.

Research

Badania rynkowe. Monitoring działań konkurencji. Diagnoza aktualnej sytuacji Klienta: wizerunek, dotychczasowe działania i in. Monitoring prasy i Internetu.

Eventy

Konferencje i warsztaty prasowe. Wystawy, prezentacje produktów. Promocje, dni otwarte. Kongresy. Sesje fotograficzne.

Serwisy www

Projektowanie stron www. Oprawa graficzna. Copywriting tekstów, stała aktualizacja serwisów www.