Poznaj nasz zespół


Nasza firma


Nasza agencja swoje działania opiera na silnych fundamentach: PASJI I ŚWIEŻOŚCI.
W swojej codzienne zadania nasz zespół wkłada całe serce, doświadczenie i ogromną dawkę pozytywnej energii.

Łączymy klasyczny PR, media relations, eventy z ORYGINALNĄ kreacją i ALTERNATYWNYMI ROZWIĄZANIAMI marketingowymi.
Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych działań z zakresu public relations i reklamy między innymi w branży medycznej, beauty (uroda), lifestyle (styl życia) oraz usługi profesjonalne.



Ewa Świgoń

Ewa Świgoń

Dyrektor Zarządzający

ewa.swigon@com-and-media.pl
Sylwia Chodyniecka

Sylwia Chodyniecka

Z-ca Dyrektora Zarządzającego

sylwia.chodyniecka@com-and-media.pl

Justyna Jankowska

PR Manager

justyna.jankowska@com-and-media.pl
Justyna Jankowska

Ewa Kot-Izdebska

PR Manager

ewa.kot@com-and-media.pl
Ewa Kot-Izdebska
Monika Brzezińska

Monika Brzezińska

Account Executive

monika.brzezinska@com-and-media.pl
Paulina Bonarek

Paulina Bonarek

Account Executive

paulina.bonarek@com-and-media.pl

Joanna Łukasiewicz

Junior Account Executive

joanna.lukasiewicz@com-and-media.pl
Joanna Łukasiewicz

Nina Eberhardt

Junior Account Executive

nina.eberhardt@com-and-media.pl
Nina Eberhardt
Justyna Kapicka

Justyna Kapecka

Graphic Designer

justyna.kapecka@com-and-media.pl
Kamil Łęcki

Kamil Łęcki

SEO / SEM Specialist
Webdeveloper

kamil.lecki@com-and-media.pl

Ewa Świgoń

Dyrektor Zarządzający
ewa.swigon@com-and-media.pl


Sylwia Chodyniecka

Z-ca Dyrektora Zarządzającego
sylwia.chodyniecka@com-and-media.pl


Justyna Jankowska

PR Manager
justyna.jankowska@com-and-media.pl


Ewa Kot-Izdebska

PR Manager
ewa.kot@com-and-media.pl


Monika Brzezińska

Account Executive
monika.brzezinska@com-and-media.pl


Paulina Bonarek

Account Executive
paulina.bonarek@com-and-media.pl


Nina Eberhardt

Junior Account Executive
nina.eberhardt@com-and-media.pl


Joanna Łukasiewicz

Junior Account Executive
joanna.lukasiewicz@com-and-media.pl


Justyna Kapecka

Graphic Designer
justyna.kapecka@com-and-media.pl


Kamil Łęcki

SEO / SEM Specialist
Webdeveloper
kamil.lecki@com-and-media.pl


Chcesz do nas dołączyć?


biuro@com-and-media.pl