Specjalista ds. promocji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za umawianie i prowadzenie spotkań z klientem biznesowym oraz działania promujące usługi spółki.

Informacje o firmie
Com&Media Sp. z o.o. to intensywnie rozwijająca się agencja świadcząca usługi w zakresie PR i marketingu.

Opis stanowiska pracy:
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • umawianie spotkań w celu prezentacji oferty świadczonych usług
  • przygotowanie i prezentacja ofert sprzedażowych i produktowych
  • negocjowanie cen i warunków umów
  • realizacja założonych planów promocyjnych
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy (Warszawa, Centrum)

Oczekiwania wobec kandydata:
  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. sprzedaż, telemarketing, obsługa klienta, promocja)
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • energia i zaangażowanie
  • wysoka motywacja wewnętrzna
  • aktywne słuchanie i kreatywność
  • wiedza branżowa z obszaru: media, PR, marketingu (mile widziane)

Oferujemy:
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz prowizja uzależniona od osiągniętych wyników
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

Informacje dodatkowe:
CV prosimy przesyłać na adres: biuro@com-and-media.pl w tytule maila proszę o wpisanie specjalista ds. promocji 10/2016_FB

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”